2 ULUSLARARASI REKREASYON ve SPOR YÖNETİMİ KONGRESİ PDF Free Download

2 ULUSLARARASI REKREASYON ve SPOR YÖNETİMİ KONGRESİ PDF Free Download

B) Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. OnayHost bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır. Eğer bize üçüncü bir şahıs ile ilgili kişisel bilgileri sağlıyorsanız o zaman bu üçüncü şahsa yukarıda ve aşağıda belirtilen bütün bilgileri aktarmayı kabul ediyorsunuz. Ve ilgili vergiler nedeniyle oluşacak artırımlar hariç, fiyat artış piyasa koşularına göre OnayHost tarafından MÜŞTERİ’ye 30 gün önceden bildirilecektir. MÜŞTERİ OnayHost ‘nin Türk Telekom’a veya servis sağlayıcılarına ödemek zorunda olduğu ücretlerde oluşacak artışları aldığı hizmetle oranla aynen üstleneceğini ve hizmet ücretini değişikliğin yürürlüğe girdiği andan itibaren artacağını kabul ve taahhüt eder. 6.4.OnayHost faturaları, kiralanan hat erişme açıldıktan sonra düzenlenir ve ödeme koşulu ekte farklı bir düzenlemeye tabi değilse her ay peşin olarak tahsil edilir. OnayHost’un vereceği hat kira, server kira ve/veya web-hosting hizmetlerine ait faturalar sözleşme imzalandıktan sonra üç gün içinde ilk ay/yıl için peşinen kesilip tahsil olunur. MÜŞTERİ işbu sözleşme ile OnayHost temsilcisi, acentesi, ticari mümessili, ortağı, çözüm veya iş ortağı gibi unvan ve statüleri kazanmayacağını kabul eder, kendini üçüncü şahıslarla karşı bu şekilde tanıtamaz. Ve OnayHost’un anlaşmalı servis sağlayıcıları tarafında her ne sebeple olursa olsun meydana gelecek arızalar ve OnayHost’un kontrolünde olmayan erişim problemi ve gecikmelerden OnayHost sorumlu tutulamaz.

  • MÜŞTERİ İnternet kanalında bilgi edinme hizmetini alırken, yürürlükteki, T.C.
  • Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri, sunduğu herhangi bir sunucu barındırma hizmetindeki sunucunun şifresini sıfırlama hakkını saklı tutar.
  • Ayrıca domain sahibine yapılacak bildirimler ve cezalı yenileme / geri alma fiyatlarına da yine online olarak erişmek mümkündür.
  • SMS seçeneği de mevcut ama çocuğun SMS’i bizzat göndermesi gerekiyor.

Ancak birkaç hafta içinde topladığı verilere göz attığımda, her yaştan çocuk için mükemmel bir seçenek olduğunun farkına vardım. Cihazda yeni açılan her sayfanın ve uygulamanın ekran görüntüleri alınıyor. Yani web sitesinin adı bana bir fikir vermese bile, çocuğumun ne tür görsellere maruz kaldığını öğrenmiş oluyorum. Yine burada da çocukların yaşına göre ekran süresini sınırlayan varsayılan ayarların yanı sıra, benim her zaman tercih ettiğim kendi takvimini hazırlama seçeneği de mevcut. Ebeveyn kontrol paneliyle çocukların internetteki faaliyetlerini takip etmek çok kolaydır.

Uyar komutuyla çocuklara sayfanın uygunsuz olabileceğine dair bir uyarı geliyor ama isterlerse siteye devam edebiliyorlar. Sağlayıcıları titizlikle gerçekleştirdiğimiz test ve araştırmaları baz alarak sıralandırıyoruz. Sıralama konusunda sağlayıcılarla olan ticari anlaşmalarımızı da dikkate alıyoruz. Bu sayfada ortaklık yapılan sağlayıcıların bağlantıları içeriyor. İlgili mevzuatta meydana gelebilecek değişikliklerin işbu Sözleşme’nin tadilini gerektirmesi halinde, taraflar söz konusu değişikliklerin en kısa sürede yapılabilmesi için makul çabayı gösterdiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bununla birlikte, değişiklik yapılması gereken Sözleşme hükmü, taraflarca bu hususta ilgili mevzuatta uygun görülen azami süre içerisinde bir aksiyon alınmamış olsa dahi, yeni/güncel yasal düzenlemenin yürürlük tarihi itibariyle yeni /güncel mevzuata uygun şekilde uygulanacaktır. Kişisel Verilerin, işbu Sözleşme’nin 1.1.hükmü uyarınca üçüncü bir tarafa aktarımının güvenli bir şekilde sağlanmasından sorumludur. Firma, kendi bu gizli bilgelerini korumakta gösterdiği özenin aynısını Müşterinin gizli bilgilerini korumakta da göstermeyi kabul ve taahhüt ederler. Firma, bilginin gizliliği hususunda da işçilerini ve alt çalışanlarını uyarır.

Sürekli olarak Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘in gereksiz olduğunu düşündüğü yedeklemeler yapan müşterilerin aldığı hizmet/hizmetler haber vererek/haber vermeksizin askıya alınabilir/sonlandırılabilir. Bu madde, yedekleme hizmetinin yedekleme amacı dışında kullanarak sunucuya zarar verildiği taktirde geçerlidir. G) Sanal sunucularda sürekli yüksek işlemci ve bağlantı kullanımı yasaktır. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri, haber vererek veya haber vermeksizin herhangi bir hizmeti, geri ödeme yapmaksızın veya kısmi geri ödeme yaparak, sebep göstermeksizin, istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar.

Bu uygulamanın özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için cihazda root işlemi yapmak gerekiyor. MSpy bunun güvenli bir şekilde nasıl yapılacağını kısa ve net şekilde anlatıyor. Uygulamanın yüklenmesi ve çalışmaya başlaması birkaç dakika bile sürmüyor. Bence biraz daha geliştirilmesi gereken bir özellik, SOS özelliğiydi. Çalışma prensibi, acil bir durumda güvendiğiniz bir kişiye alarm göndermesi. Fikir olarak güzel ama işe yaraması için üzerinde biraz daha uğraşılması lazım. Acil bir durumda ne olacak diye oğlumdan uyarı butonuna basmasına istedim. Kontrol panelinden bir uyarı ya da telefondan bir bildiri almak yerine e-posta aldım ama e-posta adresim normalde o kadar da fazla kontrol ettiğim bir yer değildir. SMS seçeneği de mevcut ama çocuğun SMS’i bizzat göndermesi gerekiyor. Ekran süresine öncelik verdiğim benim hanemde, Qustadio test ettiğim diğer her uygulamaya kıyasla daha iyi bir performans gösterdi.

Günlük sınır koyma, cihazların ne zaman kullanılabileceğine dair detaylı takvim oluşturma ve çocuklarımın aşırı fazla zaman geçirdiğini düşündüğüm uygulamaları kısıtlama konusunda en iyi esnekliği o sağladı. Süre sınırı dolduktan sonra bile hangi uygulamaların çalışacağını seçebiliyordum. Bu benim için önemliydi çünkü bunun sayesinde telefonlarındaki arama ve rehber uygulamalarını açık tutabilmek mümkün oldu. Bu her ebeveyn kontrolü uygulamasında vardır diye düşünebilirsiniz ama test ettiğim çoğu uygulamada bu seçenek yoktu ve süre sınırından sonra telefon tamamen kilitleniyordu. Gördüm ki birçok ebeveyn kontrolü uygulaması, internet sitelerinde yapabildiklerini iddia ettikleri çoğu şeyi aslında yapamıyor. Çoğu abone olmanız için herhangi bir sebep sunmuyor ve uygulamalarını kullanmadan bile rahatlıkla erişebileceğiniz veriler sunuyor. Bunların arasından sıyrılıp en iyi ebeveyn kontrolü uygulaması olan Qustodiu’ydu. 30’dan fazla kategoriye sahip web filtresi, çok sayıda ekran süresi aracı ve her türlü veriyi görmeyi kolaylaştıran kontrol paneliyle 2024 yılının 1 numaralı ebeveyn kontrolü uygulaması olmayı başardı. Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.

Bunu ben test ettiğimde, param üç gün sonra banka hesabıma sorgusuz sualsiz geri gönderilmişti. ExpressVPN birçok konumda bet365’in proxy tespitini aşmayı başardı. Bu sayede yurt dışına çıktığınızda yerel hesabınıza kolaylıkla erişebiliyorsunuz. ExpressVPN, bet365’e ABD’deki New York, Miami ve Washington DC sunucularının yanı sıra, Avustralya, Almanya ve Birleşik Krallık gibi konumlardan da erişebilmekte. VPN kullanımınızın yasal gerekliliklere uyup uymadığından emin olmak için lütfen bulunduğunuz yerin yasalarını kontrol ediniz. İnternetteki tehlikeler o kadar büyüktür ki, çocuğunuzun bunu yapmanıza kızmasını hiç kafanıza takmayacaksınız. Çocuklarınız reşit olmadıkları sürece, ebeveyn olarak telefon ya da bilgisayarlarını izlemek herhangi bir yasal veya etik sorun oluşturmaz. Çocuğunuzu internette korumak için telefonlarına Qustodio yükleyin ve kanıtlanmış 30 günlük para iade garantisi kapsamında riske girmeden deneyin. Konu internetteki çocuk güvenliği olunca bir-iki saat bile çok çok uzun bir süredir Şüpheli kişilerle konuşmak olsun ya da yasakladığınız mostbet güncel giriş ziyaret etmeye çalışma olsun, ben bir ebeveyn olarak tüm uyarıların cep telefonuma gerçek zamanlı olarak gönderilmesini isterim. Oturum açmak için akşama kadar bekleyip daha sonra olan bitene bakmak bence bir seçenek olmamalı. Google Family Link’te web filtresi bulunmuyor ve çocuklarınız uygunsuz bir siteye girdiği zaman uyarı vermiyor. Her ne kadar günlük kullanım süresi ve yatma vakti ayarlamak mümkün olsa da çocuklarım bu kısıtlamaları aşmanın yolunu hemen buldular.

Domain sahipleri OnayHost ‘nin uyguladığı güncel yeni domain kayıt, domain süre uzatma ve domain transfer fiyat politikasına web sitesinden erişebilirler. Ayrıca domain sahibine yapılacak bildirimler ve cezalı yenileme / geri alma fiyatlarına da yine online olarak erişmek mümkündür. OnayHost tüm fiyat politikasında ve bildirim prosedürlerinde güncelleme/değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Domain sahipleri bu güncellemeleri online olarak takip etmekle yükümlüdür. Müşteriye özel tasarım, yazılım geliştirme hizmetleri ve reklam çalışmalarının iade hakkı yoktur. OnayHost, müşteriye bu hizmetlerle ilgili gerekli açıklamayı yapar ve bu açıklama kapsamında çalışmalar kişiye/kuruma özel olarak yapılanır. Müşteriler hesap başlangıç tarihlerinden itibaren 7 gün içerisinde hosting hizmeti alımlarında iade talebinde bulunabilirler. (Dedicated Sunucu Ve Sanal Sunucu harici ) Bu 7 günlük kullanım için herhangi bir kesinti yapılmayacaktır. Hesap başlangıç tarihinden 7 günden fazla süre geçmiş olan müşterilere geri ödeme yapılmamaktadır. Ancak hesaplarını devredebilirler ve bu sorumluluk tamamen kendilerine aittir. Sitemiz dünya standardı olan Windows 2003 ve Debian Linux Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Bilginiz dâhilinde alan adınızın kaydının ve direkt veya endirekt olarak kullanımının herhangi bir üçüncü şahısın hukuki haklarına zarar vermeyeceğini belirtiyor ve kabul ediyorsunuz. Ayrıca bilginiz dâhilinde alan adınızın herhangi kanuni olmayan bir amaç için kayıt edilmediğini ve kullanılmayacağını belirtiyor ve kabul ediyorsunuz. Alan adınızın kanuni olmayan bir amaç için kullanıldığının veya herhangi bir diğer kullanım şartnamesine uymadığının tespitinin yapılması durumunda alan adınızı durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Yinelenen yedeklemeler bir önceki yedeklerin üzerine yazılır ve alınan yedekler yalnızca bir hafta saklanmaktadır. Buna rağmen hatalardan ve yedeklenmelerden dolayı oluşabilecek eksikliklerden OnayHost hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda Kullanıcı kendi aldığı yedekleri kullanacağını beyan ve kabul eder. Kullanıcının yedeklemeyi bilmemesi, ya da nerden ve nasıl yedekleyebileceğini bilmediği zamanlarda OnayHost’dan bilgi istemesi gerekmektedir. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri ‘in aldığınız hizmeti kapsamayan konularda herhangi bir destek sağlamayacağını kabul ediyorsunuz. Alınan hiçbir barındırma hizmeti için Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘in yazılım desteği sağlama ve kullanıcı işlemlerini yapma(mail hesabı açma/mail ayarı yapma, veritabanı oluşturma vb..) yükümlülüğü bulunmamaktadır. VDS/kiralık sunucu hizmetlerinde, sadece sistemin ilk teslim edildiği haline getirilmesi konusunda destek sağlanmakta, ek yazılım kurulumları-kullanıcı işlemleri destek kapsamına girmemektedir.

Çocuğunuzun WhatsApp, Facebook Messenger, YouTube, Instagram, Facebook, Twitter ve KIK hesaplarının yanı sıra SMS uygulamalarına (yalnızca Android için) bağlanıyor ve şüphe uyandıran kelimeler ya da uygunsuz içeriklerin tespit edilmesi halinde uyarı mesajı gönderiyor. Bunun için hazır bir liste mevcut ancak siz de şüpheli kelimeler ve belirli ifadeler ekleyerek bu aracı daha etkin hale getirebiliyorsunuz. İsterseniz çocuğunuzun yaşına göre ön ayarlı bir kategoriyi kullanabilir, isterseniz de her bir kategoriye tek tek bakarak çocuklarınız için kendi ayarınızı yapabilirsiniz. Diğer versiyonların aksine, web filtresi artık çoğu popüler tarayıcıda çalışıyor ve ayrıca tarayıcıların gizli modunu da gözleyebiliyor. Ancak çocuklarınız Google ya da Bing yerine DuckDuckGo ya da StartPage’i tercih ediyorsa, arama sonuçlarını göremeyeceksiniz demektir. Müşterinin, OnayHost hizmetlerimizden faydalanabilmesi için bir hesap açması ve bir müşteri kodu ile şifre alması gerekmektedir. Müşteri, müşteri kodu ve şifresi ile on-line olarak kayıtlı bilgilerine ulaşabilir, gerekli değişiklikleri yapabilir.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *